Program

Přehled programů, ze kterých si můžeš vybírat (přihlašování na ně najdeš dole)

Níže vidíte přehled programů, mezi kterými si můžete vybírat vždy pouze v rámci jedné barvy (zelená, žlutá, oranžová, modrá).

V rámci žlutého/oranžového bloku máte čas 2 hodiny – můžete je využít třemi způsoby:
- jeden program na 2 hodiny (př.: Získávání finančních zdrojů)
- nebo dva hodinové programy (př.: Dobrá spolupráce s revizní komisí + crowdfunding a skautfunding...)
- nebo osobní koučink a jeden hodinový program (př.: Koučovací zóna + Benefity a nástroje technické podpory)

Kategorie

Osobní údaje

  • Kategorie: 4. soboODpo programy B
  • Délka: 60 minut
  • Kapacita: 30
Lektoři
Ondřej Peřina (Jerry)

Již několik let mám v pozici zpravodaje Výkonné rady pro ICT a organizaci na starosti nejrůznější on-line projekty jako skautIS, google služby, registraci či nejrůznější organizační agendy k rejstříkům či ochraně osobních údajů. Kromě toho jsem předsedou krajské rady Libereckého kraje, kde se s mnoha činovníky snažíme posouvat skauting kupředu :-) Také působím na různých vzdělávacích akcích a kurzech po celé republice.

Popis

Jak na ochranu osobních údajů a nové přihlášky? GDPR a pocit, že ti něco uniká? Chceš se ujistit, že máš vše podchycené?

Program nabízí přehled důležitých informací o problematice ochrany osobních údajů (ono často skloňované GDPR) pro vedoucí a činovníky ve středisích i oddílech. Během programu dostanete odpovědi, jak správně zabezpečit nakládání s osobními údaji, představíme si aktuální vzory potřebných dokumentů a připomeneme si pravidla, která je nutné dodržovat, aby byly všechny sbírané údaje zpracovávány řádně a v souladu se všemi předpisy.

Zde se přihlas na konkrétní programy, které tě zaujali

Pro výběr programů se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.