Program

Přehled programů, ze kterých si můžeš vybírat (přihlašování na ně najdeš dole)

Níže vidíte přehled programů, mezi kterými si můžete vybírat vždy pouze v rámci jedné barvy (zelená, žlutá, oranžová, modrá).

V rámci žlutého/oranžového bloku máte čas 2 hodiny – můžete je využít třemi způsoby:
- jeden program na 2 hodiny (př.: Získávání finančních zdrojů)
- nebo dva hodinové programy (př.: Dobrá spolupráce s revizní komisí + crowdfunding a skautfunding...)
- nebo osobní koučink a jeden hodinový program (př.: Koučovací zóna + Benefity a nástroje technické podpory)

Kategorie

Jak zaujmout zaměstnavatele (LinkedIN, CV, výběrové řízení)

  • Kategorie: 6. neděloDOpo workshopy
  • Délka: 120 minut
  • Kapacita: 30
Lektoři
Jana Jirasová (Prcek)

Zpravodajka VRJ pro dospělé a personalistiku. Dlouholetá HR manažerka v nadnárodní firmě a matka 4 dítek. Skautovat začala v roce 1990 a její skautská zkušenost zahrnuje založení a vedení oddílu skautek, roverského kmene, roli výchovné zpravodajky, členství v přípravném týmu roverského motivačního kurzu a absolvenci lesní školy. Mimochodem, svoji první HR roli získala nejspíše právě kvůli úspěšné prezentaci skautských zkušeností :)

Popis

Hledáš zaměstnání nebo uvažuješ o změně? Je čas vytvořit nebo aktualizovat CV, profil na LinkedINu! Na co se v nich zaměřit? Jak „prodat“ skautské zkušenosti?

Jak se připravit na výběrové řízení? Program cílený především pro všechny hledající jedno z prvních profesních uplatnění a zaměřený prakticky, s využitím dlouholeté zkušenosti na straně náboru a výběru HR zaměstnavatele. Ať už účet na LinkedIN máš nebo ne, doporučuji přijít s vlastním notebookem (a třeba i poslední verzí Tvého CV) – není ale podmínkou účasti na programu. - Pokud si chceš zkoušet různé věci prakticky, vezmi si s sebou notebook.

Zde se přihlas na konkrétní programy, které tě zaujali

Pro výběr programů se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.