Program

Přehled programů, ze kterých si můžeš vybírat (přihlašování na ně najdeš dole)

Níže vidíte přehled programů, mezi kterými si můžete vybírat vždy pouze v rámci jedné barvy (zelená, žlutá, oranžová, modrá).

V rámci žlutého/oranžového bloku máte čas 2 hodiny – můžete je využít třemi způsoby:
- jeden program na 2 hodiny (př.: Získávání finančních zdrojů)
- nebo dva hodinové programy (př.: Dobrá spolupráce s revizní komisí + crowdfunding a skautfunding...)
- nebo osobní koučink a jeden hodinový program (př.: Koučovací zóna + Benefity a nástroje technické podpory)

Kategorie

Jakými všemi způsoby jako jednotlivci a jednotky skauting komunikujeme?

  • Kategorie: 4. soboODpo programy B
  • Délka: 60 minut
  • Kapacita: 35
Lektoři
Petr Vaněk (Permoník)

Profil z Křižovatky: Petr Vaněk - Permoník je zpravodajem Výkonné rady, který je zodpovědný za oblasti interní, externí a krizové komunikace a za oblast služby společnosti. Jako zpravodaj Výkonné rady má na starost oblasti interní, externí i krizové komunikace, stejně jako skautské projekty služby společnosti. Patří sem například mediální komunikace Junáka a jeho přítomnost na sociálních sítích, vystupování Junáka na veřejnosti, spolupráce s vydavatelskými domy, fungování Skautské křižovatky nebo Balíčků ústředí pro organizační jednotky, fungování krizové linky Junáka, realizace Skautského dobrého skutku a dohled nad ostatními skautskými projekty služby společnosti. Svoji roli zpravodaje vykonává jako zaměstnanec Kanceláře ústředí Junáka. Br. Permoník byl dříve mimo jiné vůdcem oddílu, výchovným zpravodajem střediska Střela Plzeň, zakladatelem charitativního projektu Společně proti leukémii (dříve KAPKA), členem Roverského odboru Junáka, vůdcem Roverské lesní školy, předsedou Okresní rady Junáka Plzeň-město, zahraničním zpravodajem Junáka nebo členem Evropského skautského výboru WOSM. Do června 2014 byl místostarostou Junáka a zpravodajem pro komunikaci, na kteréžto činovnické funkce rezignoval v souvislosti se svou kandidaturou v komunálních volbách 2014. Do Výkonné rady se vrátil v březnu 2015.

Popis

Přemýšlíte, jak o skautingu mluvit na veřejnosti? Nejste si jisti, jak vystupovat sami za sebe a jak jménem střediska? Liší se to vůbec?

Jaké to může mít dopady na vnímání organizace jako celku? Společně se podíváme na to, jakými všemi způsoby vlastně jako jednotlivci a jednotky skauting komunikujeme navenek a jak ho propagujeme. Povídat si budeme také o tom, jak se to dá dělat tak, aby to skautingu pomáhalo a proč to má smysl.

Zde se přihlas na konkrétní programy, které tě zaujali

Pro výběr programů se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.