Program

Přehled programů, ze kterých si můžeš vybírat (přihlašování na ně najdeš dole)

Níže vidíte přehled programů, mezi kterými si můžete vybírat vždy pouze v rámci jedné barvy (zelená, žlutá, oranžová, modrá).

V rámci žlutého/oranžového bloku máte čas 2 hodiny – můžete je využít třemi způsoby:
- jeden program na 2 hodiny (př.: Získávání finančních zdrojů)
- nebo dva hodinové programy (př.: Dobrá spolupráce s revizní komisí + crowdfunding a skautfunding...)
- nebo osobní koučink a jeden hodinový program (př.: Koučovací zóna + Benefity a nástroje technické podpory)

Kategorie

Podpora skautských spolupracovníků v jejich profesním uplatnění. Se zaměřením na LinkedIN.

  • Kategorie: 3. soboODpo programy A
  • Délka: 60 minut
  • Kapacita: 35
Lektoři
Jana Jirasová (Prcek)

Zpravodajka VRJ pro dospělé a personalistiku. Dlouholetá HR manažerka v nadnárodní firmě a matka 4 dítek. Skautovat začala v roce 1990 a její skautská zkušenost zahrnuje založení a vedení oddílu skautek, roverského kmene, roli výchovné zpravodajky, členství v přípravném týmu roverského motivačního kurzu a absolvenci lesní školy. Mimochodem, svoji první HR roli získala nejspíše právě kvůli úspěšné prezentaci skautských zkušeností :)

Popis

Může být práce na skautských projektech cesta jak rozvinout a prokázat zaměstnavateli dnes tolik žádané vůdčí schopnosti, či další kompetence?

Jakým způsobem můžeš členům týmu pomoci zúročit odvedenou dobrovolnickou práci v jejich profesním uplatnění? Jaké formy doporučení jsou efektivní? Jak „přeložit“ skautskou zkušenost do pracovního životopisu? Zaměříme se mimo jiné na to, jak funguje LinkedIN a jak jej využít pro doporučení a potvrzení kvalifikací členů Tvého týmu i Tvých. Z tohoto důvodu doporučuji pro program vlastní notebook pro vyzkoušení (není nezbytné). - Pokud si chceš různé věci zkoušet prakticky, vezmi si s sebou notebook.

Zde se přihlas na konkrétní programy, které tě zaujali

Pro výběr programů se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.