Program

Přehled programů, ze kterých si můžeš vybírat (přihlašování na ně najdeš dole)

Níže vidíte přehled programů, mezi kterými si můžete vybírat vždy pouze v rámci jedné barvy (zelená, žlutá, oranžová, modrá).

V rámci žlutého/oranžového bloku máte čas 2 hodiny – můžete je využít třemi způsoby:
- jeden program na 2 hodiny (př.: Získávání finančních zdrojů)
- nebo dva hodinové programy (př.: Dobrá spolupráce s revizní komisí + crowdfunding a skautfunding...)
- nebo osobní koučink a jeden hodinový program (př.: Koučovací zóna + Benefity a nástroje technické podpory)

Kategorie

Hroch

  • Kategorie: 2. soboDOpo hlavní programy
  • Délka: 180 minut
  • Kapacita: 80
Lektoři
Ludmila Hobzová (Lída)

Jsem šéfovou letošního HelpDesku a podílela jsem se i na přípravě předchozích ročníků. Pracuji v Kanceláři ústředí Junáka, v současnosti na personalistických projektech jako jsou školení dobrovolníků, příručka pro vedoucí středisek apod. Působila jsem jak ve vedení oddílu, střediska, okresu, tak v řadě vzdělávacích akcí. Dlouhodobě se věnuji přípravám a organizaci Valných sněmu a jsem v týmu Instruktorské lesní školy Collegium.

Hana Švábíková (Hanča)

Mám ráda lidi a tak studuju personální management, pracuju na personálním oddělení a lektoruju s personálním odborem. :) Jinak jsem v týmu VLK Quo vadis, baví mě zpětná vazba na cokoli, téma osobní produktivity a zážitková pedagogika.

Jana Jirasová (Prcek)

Zpravodajka VRJ pro dospělé a personalistiku. Dlouholetá HR manažerka v nadnárodní firmě a matka 4 dítek. Skautovat začala v roce 1990 a její skautská zkušenost zahrnuje založení a vedení oddílu skautek, roverského kmene, roli výchovné zpravodajky, členství v přípravném týmu roverského motivačního kurzu a absolvenci lesní školy. Mimochodem, svoji první HR roli získala nejspíše právě kvůli úspěšné prezentaci skautských zkušeností :)

Popis

Taky je u vás na středisku spousta práce a vy nevíte, kdo by se jí chopil? Váháte, jak si činnosti rozdělit?

Víte, co vaše dobrovolníky opravdu baví a co jim jde? Podíváme se na to, jak si najít nástupce. Co motivuje mě a co ostatní? Vyzkoušíme si práci s dobrovolnickou dohodou, jejím uplatňování a přínosy. Zamyslíme se nad tím, jak docílit toho, aby každý dělal co ho baví a vše důležité se udělalo. Jak a co delegovat? A zároveň jak své lidi podpořit. Program je určen pro začátečníky i pokročilé, kteří mají možnost předat své zkušenosti.

Zde se přihlas na konkrétní programy, které tě zaujali

Pro výběr programů se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.