Program

Přehled programů, ze kterých si můžeš vybírat (přihlašování na ně najdeš dole)

Níže vidíte přehled programů, mezi kterými si můžete vybírat vždy pouze v rámci jedné barvy (zelená, žlutá, oranžová, modrá).

V rámci žlutého/oranžového bloku máte čas 2 hodiny – můžete je využít třemi způsoby:
- jeden program na 2 hodiny (př.: Získávání finančních zdrojů)
- nebo dva hodinové programy (př.: Dobrá spolupráce s revizní komisí + crowdfunding a skautfunding...)
- nebo osobní koučink a jeden hodinový program (př.: Koučovací zóna + Benefity a nástroje technické podpory)

Kategorie

Benefity a on-line nástroje podpory

  • Kategorie: 3a. soboODpo programy A
  • Délka: 60 minut
  • Kapacita: 30
Lektoři
Ondřej Peřina (Jerry)

Již několik let mám v pozici zpravodaje Výkonné rady pro ICT a organizaci na starosti nejrůznější on-line projekty jako skautIS, google služby, registraci či nejrůznější organizační agendy k rejstříkům či ochraně osobních údajů. Kromě toho jsem předsedou krajské rady Libereckého kraje, kde se s mnoha činovníky snažíme posouvat skauting kupředu :-) Také působím na různých vzdělávacích akcích a kurzech po celé republice.

Popis

Skautské e-maily a Google služby, STS, skautská energie, členské karty, on-line nástroje a mnohé další. Znáš a používáš tyto benefity? Přijď se dozvědět víc.

V rámci programu si projdeme nástroje a benefity, které můžete pro svou jednotku, ale i přímo sami pro sebe, díky členství v organizaci využívat. Projdeme si přehled nejrůznějších skautských benefitů a online nástrojů, které vám mohou pomoci a jejichž výhody můžete čerpat. Dozvíte se jak je začít využívat (jak se do nich připojit), jak je nastavit ostatním členům své jednotky a v základu si povíme, jaké výhody přináší, respektive jak je efektivně využívat v běžné činnosti.

Skautských benefitů a nástrojů je mnohem víc, než si myslíte... Skautský e-mail a Google služby, STS, Skautská energie, členské karty, levný a legální software v programu TechSoup, on-line nástroje pro účetnictví, hospodaření oddílů a mnohé další. Přijďte a dozvíte se vše podstatné, abyste i vy mohli tyto benefity využívat.

Zde se přihlas na konkrétní programy, které tě zaujali

Pro výběr programů se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.