Program

Přehled programů, ze kterých si můžeš vybírat (přihlašování na ně najdeš dole)

Níže vidíte přehled programů, mezi kterými si můžete vybírat vždy pouze v rámci jedné barvy (zelená, žlutá, oranžová, modrá).

V rámci žlutého/oranžového bloku máte čas 2 hodiny – můžete je využít třemi způsoby:
- jeden program na 2 hodiny (př.: Získávání finančních zdrojů)
- nebo dva hodinové programy (př.: Dobrá spolupráce s revizní komisí + crowdfunding a skautfunding...)
- nebo osobní koučink a jeden hodinový program (př.: Koučovací zóna + Benefity a nástroje technické podpory)

Kategorie

Lenochod

  • Kategorie: 2. soboDOpo hlavní programy
  • Délka: 180 minut
  • Kapacita: 40
Lektoři
Kateřina Slavíková (Kačka)

Jsem skautka z Moravy a již dva roky žiji v Praze. Mám za sebou vedení oddílu, spoluvedení střediska a roli výchovné zpravodajky na středisku. Nyní jsem čtvrtým rokem instruktorkou na VLK Falconeri a členkou persoodboru. Od května mám také na starosti některé personalistické projekty na ústředí.

Radek Procyk (Maverick)

Skautuji od roku 1993 a posledních asi 13 let se věnuji hlavně skautskému vzdělávání. Vedu Lesní školu Plšík, jsem členem ČK DoDomu a odboru pro vzdělávání.

Veronika Žáčková

Popis

Nedaří se vám na středisku “zaučovat” nové činovníky? Nevíte si rady, jak podpořit přirozené “rádcovství” i u dospělých? Jak by takový “vztah” mohl vypadat?

Rádi bychom Vám nabídli program zaměřený na to, jak si u vás ve středisku či na kraji předávat zkušenosti a know-how a být si u toho navzájem oporou (jak pracovat s mentoringem). Během dopoledne si budeme o věcech hodně povídat a budete mít možnost se přímo zapojit do toho, o čem všem program bude a jak hluboko se v tématu dostaneme. Program je určen pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří mají možnost mj. také předat své zkušenosti.

Zde se přihlas na konkrétní programy, které tě zaujali

Pro výběr programů se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.