Přihlas se a zjisti cenu

Přihlašování bylo již ukončeno.

Přihlášení na HelpDesk probíhá za pomoci formuláře propojeného se skautisem (viz. níže) do 31.1.2019. Na konci formuláře vyber roli, za kterou se na HelpDesk hlásíš. Pokud se jedeš na HelpDesk vzdělávat, zvol jednu z následujících variant:

Účastník

• v případě, že na HelpDesk jedeš ze své jednotky sám/sama
  • cena je 500 Kč

Účastník - týmová sleva

• v případě, že vás na HelpDesk jede z tvé jednotky více
  • cena je 400 Kč

Zde a pod záložkou Profil najdeš instrukce k uhrazení poplatku. Po připsání poplatku na bankovní účet si budeš moci vybrat z nabídky programů.

Pro registraci na seminář se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.

Uhrazení poplatku

Poplatek za HelpDesk 2019 je 500,-Kč pro jednotlivce a 400,-Kč pro 2 a více členů jedné jednotky, jednoho týmu. Poplatek zahrnuje ubytování na karimatce, stravu od páteční večeře do nedělního oběda. Poplatek je třeba uhradit předem převodem na účet. Jakmile se přihlásíš na akci na tomto webu, najdeš v pravém horním rohu obrazovky záložku Profil. V té najdeš vygenerovaný tvůj osobní variabilní symbol pro platbu. Až po připsání platby na účet se budeš moci přihlásit na program.

číslo účtu: 2901248854/2010 (Junák - český skaut, okres Šumperk, z.s.)

variabilní symbol: najdeš jej vygenerovaný po přihlášení v záložce Profil

do zprávy pro příjemce uveďte: HelpDesk jméno příjmení a číslo jednotky za kterou jedeš, pokud je vás víc (např. HelpDesk, Lucie Růžičková, stř.119.27)

POZOR: pokud platíte za tým dohromady (např. za jednotku 119.17, za kterou jedou 4 lidi), napište do zprávy pro příjemce pouze HelpDesk a číslo jednotky. Není potřeba vypisovat všechna jména.

Platbu proveďte do 31. 1. 2019, děkujeme! Poplatky nevracíme, ale je možné za sebe najít náhradníka a na základě mailu přiřadíme platbu k němu.

Chcete-li podpořit vaše činovníky v rozvoji a vzdělávání, proplaťte jim ve středisku náklady za akci.

Doklad o zaplacení

Při registraci V Zábřehu dostanete každý Doklad o zaplacení (který vám, v nejlepším případě, proplatí vaše vysílající jednotka).