Praktické informace

ZŠ Františkovy Lázně, Česká 39, 351 01 Františkovy Lázně

Pozn. Informace zde budou postupně přibývat.

Důležité číslo: 775 877 958 (ozve se ti v něm pravděpodobně Jířa), pokud se v Lázních ztratíš, nenajdeš vchod do školy, či cokoli jiného týkajícího se zázemí budeš potřebovat vyřešit.
Jinak s tebou vše vyřeší někdo na infostánku, který bude neustále k dispozici.

Kam v pátek jít?

• registrace bude probíhat od 17:00 v hlavním vchodu ZŠ
  • ve 20:00 proběhne zahájení akce v aule a tamtéž navážeme společným programem Co je to udržitelnost a jak souvisí se skauty?
  • před zahájením si najdeš místo na spaní, rozkoukáš se, můžeš využít už i čajovnu/kafírnu či si střihnout s týmem nějakou tu deskovku :)

Jak začít v sobotu?

• stačí rozlepit oči a vydat se na rozvičku, sraz bude v 6.30 dole ve velké tělocvičně

Přijedeš autem? Pak koukni, kde zaparkovat:

Pokud pojedeš autem, ve sdíleném dokumentu můžeš nabídnout volná místa a nebo se naopak k někomu na volné místo můžeš přidat.

Co je dobré si vzít s sebou?

• karimatka a spacák – spí se ve třídách školy
  • přezůvky – v botech to opravdu nepůjde!
  • vlastní hrneček
  • vlastní nádobí na snídaně a svačiny (miska/ešus, lžíce/lžička)
  • hodit se Ti bude zápisník a tužka
  • stejně tak přibal pro jistotu rozdvojku/roztrojku - abyste mohli všichni komfortně dobíjet své elektronické přístroje
  • společné jídlo je až od soboty ráno, tak si přibal páteční večeři – bude jen něco drobného alá svačinka (pití bude)
  • ideální dress code je skautský kroj či alespoň skautský šátek
  • máš-li nějaký plakát či leták k vámi pořádané akci, bude pro něj místo na nástěnce – info u registrace
  • další dle osobního uvážení

Určitě nechej doma:

• alkohol či jiné návykové látky
    • jejich užívání je během akce ve všech jejích prostorách zakázáno, v případě zjištění porušení zákazu konzumace může být účast na akci bez náhrady ukončena a to i v případě, že se pohybuješ v prostorách v podnapilém stavu
  • tabákové výrobky taktéž není v prostorách akce dovoleno užívat

Možnost sprchování:

• Bude v prostoru šaten u tělocvičny po celý víkend (jakože můžeš do sprchy kdy chceš, ne že se máš sprchovat celý víkend – šetři vodou).

HelpDesk 2023 se zaměřuje na udržitelnost po všech stránkách, proto tě prosíme mj. o:

• třídění veškerého odpadu
  • využití hromadné dopravy či sdílení auta
  • o vlastní ručník, abychom šetřili papírové utěrky a energii sušáků
  • funkční mobil, pokud máš, místo vytisknutého svého harmonogramu